Polski Stół już do kupienia w Warszawie


ps 12

Mamy pierwszy stacjonarny punkt sprzedaży zestawów Polski Stół w Warszawie. W samym centrum stolicy, niedaleko Złotych Tarasów i hotelu Intercontinental, mieści się pod adresem Emilii Plater 47, sklep firmowy Manufaktury w Bolesławcu. To właśnie tam możecie się udać, żeby obejrzeć i zakupić nasze zestawy.
Ten niewielki sklep to mekka zagranicznych turystów, rozmiłowanych w bolesławieckiej ceramice. Odwiedzają go tłumnie Amerykanie, Anglicy, Japończycy, Niemcy i przedstawiciele wielu, wielu innych egzotycznych nacji ze wszystkich kontynentów. Znają go też znakomicie mieszkańcy Warszawy – to tu można znaleźć zarówno tradycyjne bolesławieckie „pawie oczka”, jak i współczesne wzory, tworzone w ostatnich latach z takimi projektantami , jak Magda Gazur, Oskar Zięta czy Dorota Koziara. Talerze, kubeczki, salaterki, półmiski, tace, filiżanki, bombki, dekoracje i wiele innych ceramicznych skarbów zapełnia wysokie półki i sklepowa witrynę.
Teraz do oferty sklepu dołączyły zestawy Polski Stół – jeśli więc spodobały się Wam nasze propozycje, a nie przepadacie za zakupami w Internecie zapraszamy na Emilii Plater 47.