Sesja w Food Art Gallery


food_&_Friends

Nasze naczynia wystąpiły w sesji zdjęciowej realizowanej we wrocławskiej restauracji Food Art Gallery przez magazyn kulinarny Food & Friends. Jej efekty możecie podziwiać w aktualnym numerze pisma.

Food Art Gallery to ciekawa, niebanalnie urządzona restauracja , która mieści się na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej. Zgodnie z intencja twórczyni lokalu, Anny Gendaj znajdziemy tu zarówno dzieła sztuki kulinarnej, jak i …dzieła sztuki. Goście mogą tu podziwiać prace wybitnych, głównie wrocławskich artystów i kosztować dań przygotowanych na bazie regionalnych produktów.

Takie też były potrawy, które zostały przygotowane na potrzeby sesji dla magazynu Food & Friends. Szef kuchni, Mariusz Kozak chętnie korzysta np. z olejów produkowanych w lokalnych olejarniach, z ekologicznych warzyw uprawianych przez dolnośląskich rolników i z wytwarzanych przez nich serów. Do takiego menu idealną oprawą wydawały się również powstałe na Dolnym Śląsku naczynia Polski Stół, produkowane w Wałbrzychu, Bolesławcu i Piechowicach.

Wszystkich zainteresowanych efektami tej „regionalnej” sesji odsyłamy do aktualnego magazynu Food & Friends, a chcących posmakować dolnośląskich dań zapraszamy do Wrocławia , w gościnne progi Food Art Gallery.

www.foodartgallery.pl
www.foodandfriends.pl

food_art