Polski Stół podczas 9. Nocy z Designem


_DSC0195

22. czerwca Polski Stół zagościł tym razem jako ekspozycja, podczas 9. Nocy z Designem organizowanej w Domar – Galeria Wnętrz we Wrocławiu.

Prezentując się w całej okazałości sąsiadował ze stanowiskami dwóch z trzech producentów projektu Polski Stół – Huty Szkła Kryształowego Julia oraz Manufaktury w Bolesławcu.

Odbywająca się pod hasłem #ZWOLNIJ impreza zachęcić miała uczestników do zatrzymania się i spojrzenia na życie z uważniejszej perspektywy, a prezentowane ekspozycje, produkty i rozwiązania pokazać miały, że dobre wzornictwo może poprawić jakość i radość życia. I tak też było. Obok wspaniałych 21 wystaw nie zabrakło znanych projektantów, m.in. Doroty Koziary, Tomasza Rygalika, Oskara Zięty. Obecni byli również projektanci uczestniczący w tworzeniu idei Polskiego Stołu – Sebastian Pietkiewicz oraz Magdalena Gazur. Goście Nocy z Designem mieli również okazję wziąć udział w 11 różnych warsztatach.

9. Noc z Designem okazała się fantastycznym świętem polskiego designu i prawdziwą ucztą dla miłośników ciekawego, dobrego wzornictwa.